ADRESSE

Våleveien 29
3083 Holmestrand

RING OSS

+47 33 06 65 30

KONTAKT OSS

post@veksthuset.as

HER FINNER DU OSS

HAR DU NOEN SPØRSMÅL ELLER KOMMENTARER?

Fyll ut kontaktskjemaet nedenfor så vil vi svare deg

Send melding

Ansatte

null

Sigbjørn Brennhovd

Daglig leder

Mob: 99005350

E-post: sigbjorn@veksthuset.as

null

Cecilie Hamre

Fagkoordinator

Mob: 47488392

E-post: cecilie@veksthuset.as

null

Kjersti Kasmer

Driftsveileder

Mob: 94002275

E-post: kjersti@veksthuset.as

null

Torleif Kittilsland

Driftsveileder

Mob: 90504309

E-post: torleif@veksthuset.as

null

Solfrid Simonsen

Driftsveileder

Mob: 95332674

E-post: solfrid@veksthuset.as

null

Lille Eyolf Lund

Driftsveileder

Mob: 90687507

E-post: eyolf@veksthuset.as

null

Morteza Bahadoran

Driftsveileder

E-post: morteza@veksthuset.as

Anne Therese Myhren

Veileder

I fødselspermisjon til juni 2019.